Nasza studentka kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne Weronika Krzywnicka,a równocześnie członek zarządu naszego  Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. I. Mościckiego w Ciechanowie odniosła kolejny sukces sportowy.

W zawodach SPANISH OPEN KARATE CHAMPIONSHIP, które odbyły się 6 kwietnia w Barcelonie zajęła 2 miejsce w kategorii kumite woman - 55kg. W Hiszpanii spotkało się 450 najlepszych zawodników Europy z 20 krajów. Na co dzień trenuje w Ciechanowskim Klubie Karate Kyokushin prowadząc równocześnie zajęcia z dziećmi. Weronika Krzywnicka jest również żołnierzem 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Na swoim koncie ma wiele sukcesów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. tj. wicemistrzostwo Europy Karate Kyokushin, złoty medal: w Pucharze Polski, Mistrzostwach Mazowsza, Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin, IKO Polish Open Cup.

Nasza Mistrzyni doskonali również swoje umiejętności działacza sportowego. W lutym wraz z Izabelą Nawrocką, studentką kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, uczestniczyła w Szkole Liderów organizowanej przez AZS Warszawa w Zakopanym. Dziewczyny poszerzyły swoją wiedzę odnośnie budowania zespołu, pracy w grupie, a także organizowania zawodów sportowych. Cenne wskazówki i doświadczenie, które przekazali instruktorzy  będą przydatne w budowaniu naszego Klubu Uczelnianego AZS.