W dniu 13 grudnia 2023 r.   odbyło się uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stypendiów JM Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Trzydziestu ośmiu najlepszych studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych otrzymało stypendium za wyróżniające wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne lub osiągnięcia sportowe. To uhonorowanie całorocznej pracy i zachęta do dalszego rozwoju. Kolejne uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stypendiów JM Rektora  odbyły się w czwartek 14 grudnia 2023 roku. Tym razem czterdziestu trzech studentów z Wydziału Inżynierii i Ekonomii i dwudziestu siedmiu studentów z Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie otrzymało stypendia. To nagroda i docenienie całorocznej pracy, oraz bodziec do dalszego działania.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!