Ponad 800 osób rozpoczęło studia w naszej uczelni!
W pierwszym tygodniu października 2023 roku, w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, odbyły się spotkania studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych z władzami Uczelni.
W spotkaniach wzięli udział dziekani wydziałów w Ciechanowie i Mławie oraz osoby z kierownictwa Uczelni.

Studenci mieli okazję poznać władze PANSIM, zapoznać się z informacjami dotyczącymi działania i funkcjonowania Uczelni. Poinformowani zostali o prawach i obowiązkach studentów, wynikających z regulaminu studiów i innych regulaminów wspierających studentów.
Po krótkim wstępie organizacyjnym studenci pod okiem spec. ds. bhp Zbigniewa Świtkowskiego zdobyli niezbędną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa i higieny studiowania.
W tym roku, po raz pierwszy szeregi wydziałów zasilili studenci studiów magisterskich na kierunku logistyka oraz fizjoterapia.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2023/2024 życzymy studentom zadowolenia z wybranego kierunku studiów, satysfakcji ze zdobywania wiedzy i odwagi w wyznaczaniu życiowych celów.