Spotkanie z przedstawicielem firmy J&W Technic - producenta materiałów ściernych

Dnia 29.03.2023r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy J&W Technic - producenta materiałów ściernych. Pan Wojciech Krawczuk zaprezentował i omówił dostępne metody i narzędzia: tarcze listkowe, krążki na rzep, włókniny sprasowane w postaci krążków i tarcz listkowych, wszelkie narzędzia typu ro lock, włókniny w rolkach , narzędzia listkowe trzpieniowe, pasy bez końcowe, tarcze do cięcia oraz narzędzia dedykowane czy inne specjalistyczne.

Określone zostały zasady współpracy z Uczelnią i jej potrzeby w ramach wspierania studenckiego koła naukowego inżynierii materiałowej. Uczelnia otrzymała na testy materiały ścierne na cele prac koła naukowego.

W spotkaniu udział wzięli:

Pan Wojciech Krawczuk - właściciel firmy J&W Technic

mgr inż. Łukasz Gniady - właściciel firmy Kuźnia Łukasz Gniady

doc. dr inż. Robert Rudziński - Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii

dr inż. Tomasz Dzik - Kierownik Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn Wydziału Inżynierii i Ekonomii

dr inż. Wojciech Sosnowski - Adiunkt, Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Materiałowej

mgr inż. Sebastian Dalecki - Kierownik Pracowni i Laboratoriów Wydziału Inżynierii i Ekonomii

mgr inż. Adam Antośkiewicz - wykładowca Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn Wydziału Inżynierii i Ekonomii