W dniu 25 marca 2013 r. w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Uczelnią, reprezentowaną przez Pana doc. dr Leszka Zygnera ? JM Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie,  a firmą Chromavis Service Sp. z o.o., reprezentowaną przez Dyrektora Pełnomocnika Firmy ? Pana Krzysztofa Rocka.

Porozumienie o współpracy dotyczy wspólnych działań PWSZ oraz firmy Chromavis Service w zakresie przygotowania i doskonalenia programów studiów, realizacji staży oraz praktyk studenckich, oraz doskonalenia jakości kształcenia oraz działań badawczo ? rozwojowych. Działania te mają służyć utrzymywaniu wysokiej jakości kształcenia studentów oraz coraz lepszemu przygotowaniu absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Podczas spotkania towarzyszącego podpisaniu umowy poruszona została problematyka przyszłych kierunków współpracy jednostek, możliwości wykorzystania potencjału Uczelni oraz firmy Chromavis Service, oraz umiejscowienia elementów wiedzy praktycznej w programach dydaktycznych.

Dyrektor Rock podczas zwiedzania obiektu Uczelni podkreślił ogromny potencjał studentów PWSZ w Ciechanowie, jej kadry dydaktycznej oraz infrastruktury.

Firma Chromavis jest jednym ze światowych liderów rynku producentów kosmetyków w systemie tzw. private label. Wykonywane są w niej kosmetyki kolorowe dla wielu znanych światowych marek branży kosmetycznej. Obok samej produkcji kosmetyków kolorowych, firma zapewnia swoim klientom profesjonalne działania badawczo ? rozwojowe, a utrzymanie najwyższej jakości produktów jest głównym priorytetem firmy.

Warto dodać również, że pierwszy program stażu studentów PWSZ w Ciechanowie w firmie Chromavis Service rozpocznie się już w tym tygodniu.