Dobiegła końca akcja informacyjno-promocyjna PANSM im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.
Od połowy lutego do końca kwietnia trwała akcja informacyjno-promocyjna Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Pracownicy Działu Rozwoju wraz ze studentami ze wszystkich kierunków odwiedzali szkoły średnie, spotykając się z tegorocznymi maturzystami.
Odwiedzono ponad 70 szkół średnich w  13 zaprzyjaźnionych powiatach. Podczas bisko 200 spotkań z maturzystami, mówiono o bogatej ofercie PANSIM proponowanej młodzieży, terminach rekrutacji, pomocy materialnej, specyfice studiowania, profilu praktycznym funkcjonującym w uczelni. Studenci reprezentujący uczelnię przybliżali kierunki na których studiują. Odpowiadano również na pytania maturzystów zainteresowanych studiowaniem w Ciechanowie. Podczas spotkań z młodzieżą rozdano ok. tysiąca informatorów i ok. 5 tysięcy ulotek. Państwa Akademia Nauk Stosowanych w Ciechanowie to jedyna w naszym regionie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Prowadzony jest nabór na 13 kierunków studiów, w tym również studia magisterskie i podyplomowe. Doświadczona, wspierająca studentów kadra dydaktyczna, nowoczesne, dobrze wyposażone pracownie, laboratoria, sale dydaktyczne, Dom Studenta, możliwość korzystania z hali sportowej, basenu, siłowni, AZS – to wszystko zachęca do studiowania w Ciechanowie.

Tegorocznym maturzystom życzymy jak najlepszego wyniku na egzaminie, trafnego wyboru kierunku studiów i do zobaczenia w naszej Uczelni.

Trzymamy kciuki, powodzenia.